Data: 2017-06-25

INNOWACJE W EDUKACJI I W NASZEJ SZKOLE!

XXXI Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji przyniosło wielkie wyróżnienie dla społeczności naszej szkoły. Jak co roku w czerwcu Kapituła Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego przyznała nobilitujące i prestiżowe tytuły łódzkim pedagogom i uczniom.

Z dumą informujemy, że nasza pani dyrektor- Maria Jolanta Chojnacka otrzymała Tytuł: LIDER W EDUKACJI- przyznawany nauczycielowi- osobowości wyróżniającej się, pasjonatowi swojej pracy z młodzieżą, który łączy kreatywność i innowacyjność z wysokimi kompetencjami w zakresie komunikacji interpersonalnej.

Tytuł: LIDER INNOWACJI otrzymała pani Hanna Gosa-

Michał Gaszewski- uczeń klasy IIIB otrzymał Tytuł: TALENT UCZNIOWSKI- przyznawany osobowości uczniowskiej, która w odkrywczy sposób rozwija swój potencjał intelektualny, a co najważniejsze, potrafi zarazić innych swoją pasją zgłębiania tajników wiedzy z różnych dziedzin.

GRATULUJEMY WAM TAK ZASZCZYTNYCH WYRÓŻNIEŃ!!!