Data: 2018-03-01

Wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego z pracodawcami

Szanowni Państwo,

Jest to konferencja adresowana głównie do rodziców uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych klas VII. W jej trakcie pracodawcy przedstawią rzetelne informacje o wymaganiach rynku pracy. Otrzymają Państwo także informacje o możliwościach kształcenia po ukończeniu szkoły ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej.

Treści przedstawione podczas konferencji na pewno mogą być przydatne przy podejmowaniu decyzji edukacyjnych przez Państwa dzieci.
Konferencja odbędzie się 1 marca w godzinach 13.00 - 15.00 na terenie Targów Edukacyjnych w Łodzi, al. Politechniki 4

Proszę o zapisy elektroniczne na konferencje:

Oczywiście na konferencję można przyjść z dzieckiem, ale rejestruje się tylko rodzic lub opiekun.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Każdy z Państwa będzie mile widzianym gościem na tym wydarzeniu.

Zapraszam Państwa i pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Sienna