Osiągnięcia 2014/2015

 

  • Laureaci V konkursu "Statystyka w karierze"Karolina Chechła, Michał Gaszewski, Piotr Łupiński;
  • Finaliści V konkursu "Statystyka w karierze" Paweł Bińkowski, Paulina Klejszmit, Ewa Miśkiewicz;
  • laureatem XIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej został Maksymilian Firkowski;
  • finalistą XIII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej został, zdobywając 6 miejsce Maciej Kulma;
  • finalistą Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego został Maciej Kulma
  • Laureaci 22 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej ARCHIMEDES. PLUS-MATEMATYKA PLUS - Michał Kubicki. Emila Bakalarski, Magdalena Andrzejewska, Kinga Fajkowska, Patrycja Klejszmit;
  • Laureaci 23 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Archimedes: Michał Kubicki, Patrycja Klejszmit, Magdalena Andrzejewska, Emil Bak alarski, Aleksandra Wężyk, Maksymilian Firkowski
  • I miejsce w konkursiePiękne Doświadczenia, fascynujące wyjaśnienia - grupa w składzie:Michał Gaszewski, Maciej Kulma i Alicja Obuchowicz;
  • V miejsce w konkursie Fascynujące zjawiska astronomiczne” - Michał Kubicki;
  • I miejsce w VII Mistrzostwach Szaradziarskich - Patrycja Klejszmit, Emil Bakalarski, Aleksandra Wężyk;
  • II miejsce w VII Mistrzostwach Szaradziarskich - Maksymilian Firkowski, Piotr Łupiński;
  • II etap w Kuratoryjnym konkursie biologicznym - Aleksandra Wężyk;
  • II etap w Kuratoryjnym konkursie chemicznym - Maciej Kulma;
  • Wyróżnienie w „Eko – młodzi dla swojego Miasta Łodzi – Nasze Miasto bez plastikowych opakowań”: Magdalena Jaszyk i Joanna Szczygielska;
  • Udział w konkursie  „Eko – młodzi dla swojego Miasta Łodzi – Nasze Miasto bez plastikowych opakowań” Aleksandra Wężyk, Mateusz Józefowicz, Zuzanna Kula, Sandra Broniarz;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie z języka polskiego - Michał Kubick, Sylwia Bińkowska,  Aleksandra Wężyk;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie historycznym - Michał Kubicki, Sylwia Bińkowska, Paulina Brożyńska, Jakub Karasek;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie geograficznym - Sylwia Bińkowska, Wiktoria Banasik, Patrycja Klejszmit, Małgorzata Kowalczyk, Aleksandra Wężyk;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie chemicznym - Aleksandra Wężyk;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie matematycznym - Maksymilian Firkowski;
  • Udział w III Praktycznym Konkursie Chemicznym „ Piękne doświadczenia, fascynujące wyjaśnienia” - Michał Gaszewski, Maciej Kulma, Maksymilian Firkowski, Alicja Obuchowicz;
  • Udział w Konkursie Młodych Talentów Astronomicznych im. Jana Goodricke’a - Maksymilian Firkowski;
  • Udział w 22 edycji Ogólnopolskiej OLIMPIADY Matematycznej ARCHIMEDES. PLUS-MATEMATYKA PLUs - Mateusz Józefowicz, Jan Kielan, Szymon Mikituła, Adrian Rolczak, Mateusz Waligórski, Sylwia Bińkowska, Piotr Łupiński, Michał Gaszewski, Karolina Chechła, Zuzanna Kula,Paweł Bińkowski, Roksana Mendra, Konrad Fajkowski, Mateusz Tomczak, Ewa Miśkiewicz, Maksymilian Firkowski, Aleksandra Wężyk;
  • Udział w 23 edycji Ogólnopolskiej OLIMPIADY Matematycznej ARCHIMEDES - Piotr Łupiński, Zuzanna Kula, Karolina Chechła, Michał Gaszewski, Małgorzata Kowalczyk, Mateusz Józefowicz, Sylwia Bińkowska, Ewelina Kalinowska, Szymon Mikituła, Kinga Fajkowska, Jakub Karasek;
  • Udział w Konkursie zawodoznawczym ZAWODOWIEC 2015 - Jakub Chudzik;

Sportowe:

  • Zuzia Kula i Piotrek Łupiński zostali medalistami Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Biegu na Orientację! W zawodach, w których wystartowało blisko 250 zawodników zajęli 3 miejsca w swoich kategoriach i wywalczyli puchar dla szkoły za drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej wśród gimnazjów;
  • VI miejsce Mateusza Józefowicza w II Międzyszkolnym Konkursie Tanecznym "Talenciak Taneczny";
  • Udział w Łódzkich Biegach Przełajowych Sztafetowych - Michał Kubicki, Marcin Pietrzak, Bartosz Kozdrój, Patryk Pietrzak, Jan Kielan, Jakub Karasek, Bartosz Poździej, Piotr Antosiak, Patryk Szymacha, Artur Olszewicz, Igor Szczawiński;
  • Udział drużyny chłopców w Mistrzostwach Gimnazjów w Piłkę Ręczną - Bartosz Kozdrój, Michał Kubicki, Piotr Antosiak, Bartosz Poździej, Patryk Szymacha, Dawid Wójciński, Olgierd Skrzypiński, Kacper Adamczewski, Krzysztof Bryk, Mateusz Tomczak;
  • Udział drużyny chłopców w Mistrzostwach Gimnazjów w Piłkę Nożną - Bartosz Kozdrój, Michał Kubicki, Marci Pietrzak, Piotr Antosiak, Bartosz Poździej, Patryk Szymacha, Olgierd Skrzypiński, Krzysztof Bryk, Mateusz Tomczak;
  • Udział drużyny chłopców w Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup - Patryk Szymacha, Marcin Pietrzak, Bartosz Kozdrój, Piotr Antosiak, Piotr Sztuc, Bartosz Poździej, Mateusz Tomczak, Krzysztof Bryk, Damian Wielemborek;
  • Udział drużyny dziewcząt w Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup - Magdalena Andrzejewska, Sandra Broniarz, Magdalena Jaszyk, Maria Adaszek, Karolina Chechła, Zuzanna Kula, Julia Solibieda, Aleksandra Salicka;
  • IV miejsce w ćwierćfinałach drużyny chłopców w Mistrzostwach Gimnazjów w Piłkę Siatkową - Bartosz Kozdrój, Michał Kubicki, Marcin Pietrzak, Adam Kowalski, Dawid Wójciński, Kacper Adamczewski, Dominik Adamczewski;
  • Udział drużyny dziewcząt w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora 47 LO: Magdalena Andrzejewska, Sandra Broniarz, Paulina Brożyńska, Sylwia Bińkowska, Patrycja Klejszmit, Zuzanna Kula, Karolina Chechła