Osiągnięcia 2010/2011

Uczniowski Klub Sportowy ORIENTUŚ- sukcesy ogólnopolskie i międzynarodowe:

• wywalczył 2 miejsce w punktacji Drużynowego Pucharu Polski wygrywając zdecydowanie rywalizację w kategorii juniorów
  • zajął 2 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski, wywalczył 144,33 pkt w klasyfikacji Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za 2010 rok (7 miejsce w Łodzi, 1 miejsce w Polsce w biegu na orientację)
  • wygrał punktację zespołową XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Turnieju UKS-ów woj. łódzkiego
  • 17 zawodników wywalczyło łącznie 26 medali Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, ośmioro reprezentowało Polskę na zawodach międzynarodowych w tym troje na Mistrzostwach Europy Juniorów, dwoje na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, jedna zawodniczka na Akademickich Mistrzostwach Świata., 14 osób znalazło się w kadrach młodzików i juniorów woj. łódzkiego

Inne osiągnięcia sportowe:

• 2 miejsce drużyny chłopców w zbijaku usportowionym w ramach Zawodów Promujących Kulturę Fizyczną – -etap dzielnicowy
  • 3 miejsce drużyny dziewcząt w piłce koszykowej w ramach Zawodów Promujących Kulturę Fizyczną -      -etap dzielnicowy
  • 2 miejsce drużyny chłopców w piłce koszykowej w ramach Zawodów Promujących Kulturę Fizyczną -      -etap dzielnicowy
  • 5 miejsce drużyny dziewcząt w dwa ognie usportowione w ramach Zawodów Promujących Kulturę Fizyczną

Inne:

• finaliści: A. Wodniak, A. Kowalska, Ł. Gaszewski Konkursu „Statystyka w Karierze”
  • 3 miejsce dla D. Szczygielskiej, D. Pokaczajło, A. Wyrwał, K. Dobrzyckiej, M. Pietrzak za projekt podczas „Giełdy pomysłów” w ŁCKPN
  • A. Gonciarz(ubiegłoroczna finalistka tego konkursu- 6 miejsce w Łodzi) zakwalifikowała się do 2 etapu Wojewódzkiego Konkursu Filozofii Klasycznej "W poszukiwaniu prawdy o człowieku"
  • 1 miejsce dla D. Szczygielskiej w konkursie "5 słów o książce" w ramach X Festiwalu Bibliotek Szkolnych
  • 1 miejsce dla Publicznego Gimnazjum nr 33 w konkursie "5 słów o książce" w ramach X Festiwalu Bibliotek Szkolnych – „Biblioteka na 5”
  • 3 miejsce dla D. Szczygielskiej w VII Regionalnym Konkursie Literackim "Moje ulubione miejsce w Łodzi i regionie"