Osiągnięcia 2012/2013

 

 

Inne:

  • laureatka Zosia Hałęza w VII Konkursie Filozoficznym "W poszukiwaniu prawdy o człowieku";
  • 1 miejsce Matylda Chwiałkowska w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej organizowanym przez Gimnazjum nr 44;
  • udział Pauliny Lange i Mateusza Semeradta w Konkursie Języka Niemieckiego “Słowo za słowo” – (międzyszkolny etap finałowy);
  • udział Urszuli Mroczek i Anny Firek w Konkursie Języka Polskiego;
  • udział Weroniki Gugały i Katarzyny Hauffy w Międzyszkolnym Konkursie „Wiedzy Ekologicznej”
  • udział Sylwii Bińkowskiej w konkursie historyczno - literackim "Łódź na morzu wyobraźni";
  • udział Karoliny Kalinowskiej w konkursie historyczno - literackim "Moje ulubione miejsce w Łodzi";
  • udział Dariusza Cholewińskiego w konkursie zawodoznawczym "Zawodowiec";
  • udział Sylwi Bińkowskiej, Małgorzaty Kowalczyk i Łukasza Gaszewskiego w konkursie "HOMO LUDENS" - Rozrywki starożytnych Greków i Rzymian widziane oczami współczesnego człowieka;
  • udział Patrycji Klejszmit, Małgorzaty Kowalczyk, Kingi Fajkowskiej, Wiktorii Banasik, Magdaleny Andrzejewskiej w konkursie wiedzy o Hiszpanii - "Que sates de Espana".
  • Laureaci Konkursu Matematycznego ARCHIMEDES 2013: Patrycja Klejszmit, Michał Kubicki, Kinga Fajkowska, Małgorzata Kowalczyk.

 

Sportowe:

 

  • Olgierd Skrzypiński - dostał się do KADRY NARODOWEJ PIŁKI WODNEJ;
  • 4 miejsce Mateusza Józefowicza w Międzygimnazjalnym Turnieju Tańca;
  • 3 miejsce dziewcząt w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr ;
  • 10 miejsce Matyldy Chwiałkowskiej w Biegu Ulicą Piotrkowską;
  • udział drużyny chłopców w Turnieju piłki nożnej COCA COLA CUP – etap eliminacji
  • udział drużyny dziewcząt w Turnieju piłki nożnej COCA COLA CUP – etap eliminacji
  • udział chłopców w Mistrzostwach Gimnazjów w Piłkę Nożną – etap eliminacji;
  • 4 miejsce chłopców i dziewcząt w koedukacyjnym  Turnieju Piłki Siatkowej w ramach Upowszechniania Kultury Fizycznej – etap dzielnicowy;

 

Uczniowski Klub Sportowy „ORIENTUŚ” - sukcesy:

 

  • 1 miejsce w punktacji Drużynowego Pucharu Polski,
  • 2 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski,
  • Największe osiągnięcia naszych uczniów to medale Mistrzostw Polski juniorów młodszych zdobyte przez Matyldę Chwiałkowską:
    • brązowy medal Mistrzostw Polski w sztafetowym biegu na orientację(Zamość, 9.06.2013)
    • złoty medal Klubowych Mistrzostw Polski w sztafetowym biegu na orientację(Gdańsk,17.05.2013)
    • srebrny medal - Nadwarciański Sprint ( Załęcze Małe, 13.10)
    • brązowy medal - Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego (Pątnów, 14.10)

 

Popularne Zawody na Orientację – 13.10.2012

  • 3 miejsce P. Klejszmit, W. Banasik (kategoria łatwa)
  • 4 miejsce J. Kielan, M. Józefowicz (kategoria łatwa)
  • 1 miejsce Magda Andrzejewska (kategoria średnia)
  • 2 miejsce Sandra Broniarz (kategoria średnia)
  • 4 miejsce Marcin Pietrzak (kategoria średnia)
  • 6 miejsce Jakub Chudzik(kategoria średnia)

Turystyczny Marsz na Orientację „Orientuj się i licz”

  • 7 miejsce: Magda Andrzejewska, Sandra Broniarz, Małgorzata Kowalczyk

Puchar Jesieni – 16.10

  • 1 miejsce  Magda Andrzejewska     
  • 2 miejsce Sandra Broniarz
  • 5 miejsce Jakub Chudzik
  • 5 miejsce Małgorzata Kowalczyk
  • 7 miejsce Marcin Pietrzak
  • 7 miejsce Patrycja Klejszmit                                                                                                                                                                                          

Popularne Zawody na Orientację – 10.11

  • 3 miejsce Marcin Pietrzak (kategoria średnia)
  • 6 miejsce Magda Andrzejewska (kategoria średnia)

Jesienne Zawody na Orientację „Złota Igła”

  • 2 miejsce Jan Kielan, Mateusz Józefowicz
  • 3 miejsce Magda Andrzejewska, Małgorzata Kowalczyk
  • 5 miejsce Matylda Chwiałkowska