2013/2014

 

  • IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Technicznej dla Macieja Kulmy;
  • I miejsce w VI Mistrzostwach Szaradziarskich dla Patrycji Klejszmit;
  • III miejsce w konkursie na folder promujący bibliotekę szkolną w ramach XII Łódzkiego Festiwalu Bibliotek Szkolnych: Aleksandra Minda i Urszula Mroczek;
  • I miejsce za poster "Czysta planeta Ziemia" w ramach IX Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Ekologicznej: Ania Firek i Weronika Gugała;
  • V miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej: Ania Firek i Weronika Gugała;
  • finaliści Wojewódzkiego konkursu "Statystyka w karierze": Sylwia Bińkowska,Patrycja KLejszmit, Małgorzata Kowalczyk oraz Damian Bolchajmer, Michał Kubicki, Emil Bakalarski;
  • II miejsce w konkursie "Łódź i region łódzki, a wykorzystanie środków Unii Europejskiej" - Magdalena Andrzejewska i Sandra Broniarz;
  • Laureaci w konkursie matematycznym "ARCHIMEDES" - Maksymilian Firkowski, Maciej Kulma, Małgorzata Kowalczyk, Kinga Fajkowska, Magdalena Andrzejewska, Patrycja Klejszmit, Michał Kubicki;
  • Udział w konkursie matematycznym "Matematyka Moja Pasja" - N. Szymańska, A. Frontczak, M. Chwiłakowska, M. Semeradt, Ł. Burzykowski, M. Firkowski, M. Kulma, A. Wężyk, P. Klejszmit, M. Kowalczyk, S. Bińkowska, M. Kubicki, J. Gertner;
  • Udział w Kuratoryjnym Konkursie matematycznym - M. Kulma, A. Wężyk, J. Gertner, M. Kubicki, M. Kowalczyk, P. Klejszmidt;
  • Udział w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Test Wiedzy Matematycznej Archimedes" - N. Szymańska, A. Frontczak, M. Chwiłakowska, M. Semeradt, M. Firkowski, M. Kulma, A. Wężyk, P. Klejszmit, J. Kielan, M. Józefowicz, M. Waligórski, K. Fajkowska, M. Andrzejewska, S. Broniarz, E. Bakalarski, M. Kubicki, A. Rolczak, M. Kowalczyk, S. Mikituła, E. Kalinowska, W. Banasik, S. Bińkowska, P. Brożyńska;
  • Udział w Eliminacjach szkolnych konkursu dla klas drugich "Matematyczne wędrówki po Łodzi" - S. Bińkowska, E. Bakalarski, M. Kubicki, P. Klejszmit, M. Kowalczyk;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie chemicznym - Maciej Kulma;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie geograficznym - U. Mroczek, W. Banasik, S. Bińkowska, P. Klejszmit, A. Minda, M. Kowalczyk;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie języka polskiego - A. Frontczak, M. Semeradt, M.  Poździej, A. Firek, M. Chwiłakowska, U. Mroczek;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie języka angielskiego - W. Banasik, S. Bińkowska, P. Klejszmit, M. Kowalczyk, A. Frontczak, M. Semeradt, P. Brożyńska, K. Fajkowska;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie z historii - U. Mroczek, M.  Semeradt, M. Poździej, A. Firek, D. Sojda, P. Lange, W. Gugała, N. Szymańska, Ł. Tymiński, D. Kudyba, P. Kudyba, M. Szulkowska;
  • Udział w Kuratoryjnym konkursie z biologii - Paulina Lange, Weronika Gugała;
  • Udział w VI Mistrzostwach Szaradziarskich - Wiktoria Banasik i Sylwia Bińkowska;
  • Udział w konkursie wokalnym "Miłosna nuta'2014" - Matylda Chwiałkowska;
  • Udział w konkursie "Zawodowiec 2014": J. Chudzik, U. Mroczek, P. Tatar, A. Wrzos;

Sportowe:

  • I miejsce w Mikołajkowych Zawodach na Orientację w kategorii K16/18 - Matylda Chwiałkowska
  • II miejsce klas I w Towarzyskim Turnieju Piłki Nożnej (B. Pożdziej, N. Pytlos, S. Macuda, P. Kotynia, M. Wasilkowski, P. Sztuc)
  • II miejsce klas II w Towarzyskim Turnieju Piłki Nożnej (B. Kozdrój, A. Kowalski, J. Kielan, M. Pietrzak, O. Skrzypiński, M. Kubicki)
  • Udział drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Gimnazjów w Piłkę Siatkową (M. Chwiałkowska, A. Frontczak, A. Firek, N. Czerwińska,  K. Łuczak, M. Andrzejewska, P. Brożyńska, J. Szczygielska, P. Klejszmit);
  • Udział drużyny chłopców w Mistrzostwach Gimnazjów w Piłkę Siatkową (M. Kubicki, A. Kowalski, M. Pietrzak, B. Kozdrój, D. Wójciński, P. Szymacha, I. Sangrini, D. Adamczewski, K. Adamczewski);
  • II miejsce w grupie  drużyny dziewcząt w Turnieju Coca Cola Cup (M. Chwiałkowska, N. Szymańska, N. Czerwińska, M. Andrzejewska, P. Brożyńska, J. Szczygielska, M. Jaszyk, S. Broniarz, W. Gugała);;
  • IV miejsce w grupie drużyny chłopców w Turnieju Coca Cola Cup ( A. Kowalski, M. Pietrzak, B. Kozdrój, D. Wójciński, P. Szymacha, O. Skrzypiński, P. Antosiak, B. Poździej, Ł. Tymiński, D. Pietrzak);