Osiągnięcia 2015/2016

 

  • Stypendysta USKI Michał Gaszewski 2b
  • Laureaci w XIV Konkursie Wiedzy Technicznej dla uczniów gimnazjów – 2016 - Maciej Kulma klasa 3a i Maksymilian Firkowski klasa 3a;
  • Laureat  Konkursu Wojewódzkiego z Chemii Maciej Kulma klasa 3a;
  • Finaliści Konkursu Wojewódzkiego z Chemii Aleksandra Wężyk klasa 3a, Maksymilian Firkowski klasa 3a
  • Finalista Konkursu Wojewódzkiego z Fizyki  Maksymilian Firkowski klasa 3a
  • Finalista Konkursu Wojewódzkiego z Matematyki Maksymilian Firkowski klasa 3a
  • II miejsce w XV Festiwalu Bibliotek Szkolnych "Pokochaj czytanie" - Julia Gertner 3a
  • I miejsce w XIV Konkursie Wiedzy O Ptakach "Hej, młodziaki, jakie to ptaki?" - Mateusz Gabryś IB;
  • Laureaci - II miejsce drużynowo w Wojewódzkim konkursie "Statystyka w karierze": Karolina Chechła, Piotr Łupiński i Michał Gaszewski;
  • Finaliści IV miejsce w Wojewódzkim konkursie "Statystyka w karierze": Zuzanna Kula, Paulina Klejszmit, Paweł Bińkowski;
  • II miejsce Piotr Łupiński i III miejsce Ewa Miśkiewicz w VIII Mistrzostwach Szaradziarskich;
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie Kuratoryjnym z Chemii - etap szkolny: Maciej Kulma 3a, Aleksandra Wężyk 3a, Maksymilian Firkowski 3a, Julia Gertner 3a;
  • Udział w Konkursie Zawodowiec 2016 - Julia Gertner klasa 3a i Wojciech Hałęza klasa 1a
  • Laureaci XXIV edycja Olimpiady Archimedes Matematyka Plus - Piotr Łupiński klas 2b, Wojtek Hałęza klasa 1a, Aleksandra Wężyk klasa 3a
  • Udział w Wojewódzkim Konkurs Przedmiotowy z Fizyki - Max Firkowski, Ola Wężyk, Maciej Kulma. Julia Gertner;
  • Udział w Wojewódzkim Konkurs Przedmiotowy z Geografii Karolina Chechła, Zuzanna Kula, Ola Wężyk, Wojciech Hałęza, Damian Wielemborek, Marysia Adaszek, Marta Janiszowska, Paulina Guźlińska, Julia Solibieda, Ewa Miśkiewicz, Paulina Klejszmit, Martyna Banasik;
  • Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii zakwalifikowali sięKarolina Chechła, Zuzanna Kula, Ola Wężyk, Wojciech Hałęza;
  • Udział w VIII Mistrzostwach Szaradziarskich: Maksymilian Firkowski, Aleksandra Wężyk, Piotr Łupiński, Ewa Miśkiewicz, Marta Janiszowska, Nikola Sobczyk, Martyna Kurzyńska, Julia Solibieda, Paulina Gużlińska, Konrad Fajkowski, Patryk Wawrzonek, Konrad Gradowski, Maria Cięciwa, Paweł Bińkowski;
  • Udział w "Fascynującej fizyce" konkurs snf-u  - Max Firkowski, Ola Wężyk, Julia Gertner;
  • Do etapu III "Fascynującej fizyki" zakwalifikowali się - Max Firkowski, Ola Wężyk;
  • Udział w konkursie "The Spirit of American Songs" - Michał Gaszewski, Magdalena Jaszyk, Adrianna Grzywaczewska, Martyna Mazurek;
  • Udział w XXIV edycja Olimpiady Archimedes Matematyka Plus - Michał Galiński 1b, Paulina Gużlińska 1a, Marta Janiszowska 1a, Piotr Mokrosiński 2b, Michał Gaszewski 2b, Julia Solibieda 2b, Ewa Miskiewicz 2b, Paulina Klejszmit 2b, Barbara Murawska 2b, Karolina Chechła 2b, Zuzanna Kula 2b, Maksymilian Firkowski 3a, Maciej Kulama 3a, Aleksandra wężyk 3a
  • Udział w Konkursie „Statystyka w karierze” - Michał Gaszewski, Piotr Łupiński, KaroIna Chechła, Paweł Bińkowski, Paulina Klejszmit, Zuzanna Kula;
  • Udział w Wojewódzkim konkursie przedmiotowym z historii -  Maksymilian Firkowski, Julia Gertner, Aleksandra Wężyk;
  • Udział w Gimnazjalnej Olimpiadzie Przedsiębiorczości - Maksymilian Firkowski, Julia Gertner, Aleksandra Wężyk - przeszli do eliminacji okręgowych;
  • Laureaci  „Beit Project” - Martyna Banasik, Damian Wielemborek, Julia Solibieda, Michał Gaszewski, Maria Cięciwa i Paweł Bińkowski;
  • Udział w „Beit Project” - Bryk Krzysztof, Chechła Karolina, Gradowski Konrad, Hoffman Sylwester, Jurasz Barbara, Klejszmit Paulina, Kula Zuzanna, Łupiński Piotr, Maciejczak Bartłomiej, Miśkiewicz Ewa, Murawska Barbara, Tomczyński Robert, Wawrzonek Patryk, Konrad Fajkowski, Weronika Granisz, Nicola Sobczyk, Piotr Mokrosiński;
  • Udział w Konkursie Matematyka Moja Pasja - Maksymilian Firkowski 3a, Piotr Łupiński 2a;
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie Kuratoryjnym z Biologii - Aleksandra Wężyk 3a, Maksymilian Firkowski 3a, Natalia Skorupa 3a, Zuzanna Kula 2b, Karolina Chechła 2b;
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie Kuratoryjnym z Geografii - Karolina Chechła IIB, Maksymilian Firkowski IIIA, Michał Gaszewski IIB, Julia Gertner IIIA, Barbara Jurasz IIB, Paulina Klejszmit IIB, Zuzanna Kula IIB, Maciej Kulma IIIA, Piotr Łupiński IIB, Ewa Miśkiewicz IIB, Julia Solibieda IIB, Aleksandra Wężyk IIIA;
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie Kuratoryjnym z Informatyki - Krzysztof Walczuk 2a, Michał Gaszewski 2b;
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie Kuratoryjnym z Języka Polskiego - Aleksandra Wężyk 3a, Maksymilian Firkowski 3a, Julia Gertner 3a;
  • Udział w XIV Konkursie Matematycznym „Matematyczne wędrówki po Łodzi" - Piotr Łupiński 2b, Zuzanna Kula 2b, Karolina Chechła 2b;
  • Udział w Wojewódzkim konkursie języka niemieckiego - Zuzanna Zajączkowska kla III;
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie z języka angielskiego - Aleks Bednarek IA, Paweł Bińkowski IIB, Karolina Chechła IIB, Konrad Fajkowski IIB, Sebastian Filipek IA, Maksymilian Firkowski, IIIA, Michał Gaszewski IIB, Julia Gertner IIIA, Konrad, Gradowski IIB, Paulina Guźlińska IA, Wojciech Hałęza IA, Marta Janiszowska IA, Wiktoria Jankowska IA, Mateusz Jarzyna IA, Barbara Jurasz IIB, Antoni Kijo IA, Paulina Klejszmit IIB, Marcin Kosęda IA, Zuzanna Kula IIB, Maciej Kulma IIIA, Martyna Kurzyńska IA,  Piotr Łupiński IIB, Bartłomiej Maciejczk IIB, Tomasz Majewski IA, Ewa Miśkiewicz IIB, Piotr Mokrosiński IIB, Barbara Murawska IIB, Martyna  Banasik IIB, Paula Sadowska IB, Dawid Smolarczyk IA, Julia Solibieda IIB, Robert Tomczyński IIB, Patryk Wawrzonek IIB, Aleksandra Wężyk IIIA, Damian Wielemborek IIB;
     

SPORTOWE

  •  srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegu sprinterskim - Amelii Block;
  •  brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegu klasycznym - Amelii Block;
  •  brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biegu sztafetowym - Amelii Block;
  •  5 miejsce patrolu: Z. Kula, P. Klejszmit, J. Solibieda (2b) i 6 miejsce patrolu: A. Lesiak, J. Dyszerowicz (1b)  w Jesiennych Zawodach na Orientację „Złota Igła”;
  • Zwycięstwo Piotra Łupińskiego w zawodach Łódź Park Tour;
  • Popularne Zawody na Orientację kategoria średnia: 3 miejsce -  N. Sobczyk, P. Łupiński, P. Bińkowski, J. Solibieda;
  • Popularne Zawody na Orientację kategoria średnia: P. Łupiński, P. Bińkowski (2B), kategoria łatwa: J. Dyszerowicz, A. Leśniak, W. Zaręba (1b);
  • Udział drużyny chłopców w Mistrzostwach Gimnazjów w Piłkę Nożną - Piotr Antosiak, Bartosz Poździej, Piotr Sztuc, Krzysztof Bryk, Robert Tomczyński, Artur Madejczyk, Mikołaj Krysiak, Patryk Pietrzak, Marcin Kosęda, Kacper Reguliński, Łukasz Kujawski, Maciej Stępniak;
  • Udział drużyny chłopców w Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup - Piotr Antosiak, Bartosz Poździej, Piotr Sztuc, Krzysztof Bryk, Robert Tomczyński, Artur Madejczyk, Patryk Pietrzak, Marcin Kosęda, Kacper Reguliński, Łukasz Kujawski;
  • II miejsce w Zawodach Strzeleckich z karabinu pneumatycznego szkół gimnazjalnych - Artur Olszewicz klasa IIA;
  • III miejsce w Zawodach Strzeleckich z karabinu pneumatycznego szkół gimnazjalnych  - Patryk Wawrzonek klasa IIB;
  • IV miejce w Zawodach Strzeleckich z karabinu pneumatycznego szkół gimnazjalnych  - Mikołaj Krysiak klasa IIA;