Samorząd Uczniowski

 

Przewodnicząca: Ewa Miśkiewicz - klasa IIIB

 

Członkowie:

• Marysia Adaszek klasa IIIA

• Amelka Block klasa IIB

• Aleksandra Salicka klasa IIIA

• Antoni Kozelan IA

• Martyna Banasik IIIB

• Dawid Smolarczyk IIA

• Paweł Ryszkowski IB

• Kamil Gabryś IB

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest:

  • Małgorzata Morawska

 

 

 

Kalendarz pracy Samorządu Uczniowskiego

           na najbliższe miesiące.

 

Październik

  • 27.10 – DZIEŃ PLUSZAKA

Listopad

  • 4.11 – OTRZĘSINY KLAS I– Dyskoteka szkolna od 16.30 – 20.00 maksymalnie
  • Konkurs z okazji Narodowego Święta  Niepodległości na najładniejszy kotylion na drzwi (wieszamy do 2XI)
  • 18.11 – DZIEŃ KAPCIA
  • 25.11 – ANDRZEJKI - w trakcie lekcji i przerw prezentacja wróżb przygotowanych przez klasy
  • Dyskoteka szkolna od 16.30 – 20.00 maksymalnie

Grudzień

  • 6.12 – MIKOŁAJKI (wszyscy na czerwono, w czapkach mikołajowych, muzyka na przerwach)
  • do 12.12 – Konkurs na najładniejszą kartkę Bożonarodzeniowa  - każda klasa przygotowuje kartkę na drzwi swojej pracowni
  • 22.12 – SZKOLNY KONKURS KOLĘD – każda klasa przygotowuje jedną kolędę
  • 22.12 – WIGILIE KLASOWE

Styczeń

  •  13.01 – DZIEŃ BEZ ZŁYCH OCEN I PRAC DOMOWYCH

Luty

  • 1 - 13.02 – Poczta Walentynkowa
  • 13.02 – DZIEŃ BEZ PRACY DOMOWEJ I ZŁYCH OCEN
  • 14.02 – WALENTYNKI
  • Dzień Czerwony
  • Dzień Całuśny
  • doręczanie korespondencji walentynkowej przez „szkolnych listonoszy”
  • 21.02 – DZIEŃ  W PIŻAMKACH
  • 24.02 – OSTATKI
  • Konkurs na najciekawsze przebranie (+10pkt z zachowania) dla każdej przebranej osoby
  • Dyskoteka szkolna od 16.30 – 19.30

Marzec

  • 8.03 – DZIEŃ KOBIET
  • 21.03 – DZIEŃ ZIELONY – Pierwszy Dzień Wiosny

Kwiecień

  • 1.04 – DZIEWCZYNA CZY CHŁOPAK, WSZYSTKO NA OPAK
  • Tradycje Wielkanocne
  • Konkurs na pisankę -  indywidualny (+10pkt z zachowania) dla każdej osoby, która bierze udział w konkursie – termin składania prac do 18.03, do p. Małgosi Morawskiej
  • Konkurs klasowy na najładniejszą kartkę świąteczną na drzwi – termin zawieszenia prac do 04.04

Maj

  • 16.05 – dzień filmów -  Wybory Miss i Mistera Szkoły

Czerwiec

  • 1.06 – FESTYN MŁODOŚCI – impreza sportowo – rekreacyjna, bieg przełajowy „SIKAWA CROSS”
  • 20 - 23.06 – tydzień sportowy – turnieje międzyklasowe
  • Zakończenie roku szkolnego
  • Pożegnanie absolwentów