Szkolny Ośrodek Kariery

Świadome i właściwe przygotowanie uczących się do wyboru ścieżki zawodowej, rozwijanie postaw do kształcenia ustawicznego i permanentnego, kształtowanie umiejętności oczekiwanych przez pracodawców na rynku pracy to ważne wyzwanie dla szkoły gimnazjalnej.

W Publicznym Gimnazjum nr 33 w Łodzi są realizowane przedsięwzięcia interdyscyplinarne z zakresu orientacji i poradnictwa zawodowego.Program wewnątrzszkolnego systemu orientacji i poradnictwa zawodowego został włączony w szkolny system wychowania jako istotne działanie dotyczące procesu decyzyjnego związanego z planowaniem kariery edukacyjno-zawodowej po gimnazjum.

Szkolny Ośrodek Kariery prezentacja

Losy absolwentów Publicznego Gimnazjum nr 33 artykuł zamieszczony w Gazecie Szkolnej nr 19 maj 2011

Losy absolwentów 2011/2014 - prezentacja

Losy absolwentów 2004/2010 - prezentacja